Wedstrijden competitie

Legende wedstrijden competitie

 
V.i. : Voorlopige inschrijving  door Trainers,
Bij niet-deelname, verplicht uitschrijven- mailto: forfait@zwemclub-nijlen.be

Benjamins & ouder
 

Groep Glenn EN/OF groep Ivan

Uitnodiging : zwemmers kunnen zelf inschrijven !  Bij deelname, zelf inschrijven, mailto: inschrijving@zwemclub-nijlen.be (naam + wedstrijd + wedstrijdnrs.)

Benjamins & ouder
  9-10 jarigen (groep Glenn)

 

Definitieve inschrijving zwemmers.  
!! Forfaitregeling van toepassing vanaf definitieve inschrijving. 

Resultaten / uitslag te raadplegen  : www.swimrankings.net


 

Wedstrijden 2017 (najaar)   DRAFT

 

Datum Wedstrijdgegevens Deelnemers Limietdatum Definitieve
Inschrijving
07-10-17 HZC 400 (Herentals)

Namiddag + avond
Iedereen + Eendjes


24-09-2017
 
14-10-17
15-10-17
B-races
(Antwerpen Wezenberg)
Voor & namiddag
Benjamins en ouder
Eendjes
(10 jarigen za VM 200 wissel
en zo VM 400 Cr)
 

14/10
           
              15/10

29-09-2017

 





 
21-10-17
22-10-17
Provinciale Kampioenschappen
(Antwerpen Wezenberg)
Voor & namiddag
Benjamins en ouder
Limiettijden (link)
 

               21/10
     
        22/10

05-10-17
 
 





 
 
29-10-2017
Provinciale
Kampioenschappen
Lange Afstand

(Antwerpen Wezenberg)
Voor & namiddag
 
Benjamins & ouder
 



12-10-2017
 
11-11-17
12-11-17
Belg.Kampioenschap korte baan (Gent)
Voor & namiddag
Limiettijden: beperkte selectie


 
 
18-11-17
19-11-17
ZN-Tweedaagse (Nijlen)
Voor & namiddag
Iedereen + Eendjes


 
 
26-11-17
Hasseltse 200m (Hasselt)
KHZS
Voor & namiddag
 
Benjamins & ouder

 
 
 
02-12-17
Lange afstand
Mozka 
(Mol)
onder voorbehoud

 
Benjamins & ouder  

 
 
03-12-17 Sinterklaaswedstrijd
(Berchem)
 
Eendjes


 
 
30-12-17 Laatste kans Laqua(Leuven) Benjamins & ouder


 
 
       
 












Wedstrijden 2017 (voorjaar)

 

 

Datum Wedstrijdgegevens Deelnemers Limietdatum Definitieve
Inschrijving
08-01-17 Nieuwjaarswedstrijd HZA (Heist op den Berg) Iedereen (uitgez. deelnemers FSC)
 
ç-10 VI

26-12-2016
 
21-01-2017 Clubkampioenschap / familiedag  
 
 
21-01-17
22-01-17
Flanders Speedo Cup - FSC (Wezenberg) Limiettijden : beperkte selectie
 



10-01-2017
10-02-17 -
12-02-17
Vlaamse Jeugdkampioenschappen  (Wezenberg) 
 
Limiettijden : selectie (11j-14j )
 



24-01-2017
 


Aflossing
18-02-17
19-02-17
Tweedaagse ZGEEL (Geel)
Reglement
Iedereen (uitgez. groep A+ ADSR)

04--02-2017
 
24-02-17-
26-02-17
Vlaamse Kampioenschappen  (Wezenberg) Limiettijden : selectie (+15j)



11-02-2017
 


aflossing
04-03-17
05-03-17
ADSR Antwerpen 
 (altern. BZK Brugge)
(uitgez. A+ Geel)



20-02-2017
 
19-03-17 Guido De Cnaep (Nijlen) Iedereen
 
06-03-2017
01-04-17
02-04-17
MEGA  LA + Jeugd Za VM lange afstand : iedereen
Za NM : benj.+min.
 


18-03-2017




  VM       NM
23-04-17 Ziftingen Dauven

wedstrijprogramma
Enkel 9j, 10j, 11j, 12j, 13 j



08-04-17
 

22-04-17
23-04-17
 
Aarschot Za: vanaf benjamins
Zo : niet-deelnemers Dauven

08-04-17

06-05-17
07-05-17
 
First Meeting (Gent) Niet-deelnemers BK Open
22-04-17

12-05-17-
14-05-17
 
BK Open Limiettijden : beperkte selectie

24-04-17
20-05-17 Grote Prijs Fons Brydenbach(Herentals)
  - programma
  - aflossingsploegen
  - tijdschema
Iedereen
                
07-05-17

25-05-17
 
Finales Dauven Finalisten voorselectie

09-05-17        
Finalisten 
01-07-17-
12-07-17
Stage in Koper (Slovenië)      
14-07-17-
16-07-17
Vlaams Zomercriterium Benjamins en ouder


    04-07-17
21-07-17-
23-07-17
Belgische Jeugdkampioenschappen (Charleroi) Limiettijden : 11j-14j


    04-07-17
 aflossingen
28-07-17-
30-07-17
Belgische Zomerkampioenschappen (Wezenberg) Limiettijden : +15j


    04-07-17
         
         



Wedstrijden 2016 (najaar)

 

Datum Wedstrijdgegevens Deelnemers Limietdatum Definitieve
Inschrijving
08-10-16
09-10-16
A) Provinciale kampioenschap (1 & 2)
B) B-races (deel 1 & 2)
A) Limiettijden (link)
B) Zwemmers zonder A-tijd op wedstrijdnummer (behaalde A-tijd), en  9-10 jarigen
 
 
ç-10 VI

25-09-16

 


Prov 8/10  B 8/10



Prov 9/10 B 9/10
15-10-16 HZC-400  (Herentals)

P
rogramma
Iedereen
 
ç-10 VI

03-10-16
 
22-10-16
23-10-16
A) Provinciale kampioenschap (3 & 4)
B) Lange afstand
C) B-races (deel 3)
A) Limiettijden (link)
B) Iedereen (uitz.prov.)
C) Zwemmers zonder A-tijd op wedstrijdnummer (behaalde A-tijd), en 9-10 jarigen
ç-10 VI

09-10-16
 
 


Pr.22/10  B 22/10



LA23/10 Pr.23/10
 
06-11-16 Lange afstand Brabo Onder voorbehoud
Benjamins & ouder



24-10-16
12-11-16
13-11-16
Belg.Kampioenschap korte baan (Brugge) Limiettijden: beperkte selectie


24-10-16
19-11-16
20-11-16
ZN-Tweedaagse (Nijlen) Iedereen
ç-10 VI

05-11-2016
27-11-16 Hasseltse 200m (Hasselt)
KHZS
Benjamins & ouder


 
14-11-2016
04-12-16 Sinterklaasfeest 
VZF Prant
9 & 10-jarigen ç-10 VI  

23-11-2016
 
03-12-16 Lange afstand
Mozka (Mol)
Benjamins & ouder


18-11-2016
27-12-16 Laatste kans BEST (Leuven) Benjamins & ouder
 



12-12-2016