Wedstrijden competitie

Legende wedstrijden competitie

 
V.i. : Voorlopige inschrijving  door Trainers,
Bij niet-deelname, verplicht uitschrijven- mailto: forfait@zwemclub-nijlen.be

Benjamins & ouder
 

Groep Glenn EN/OF groep Ivan

Uitnodiging : zwemmers kunnen zelf inschrijven !  Bij deelname, zelf inschrijven, mailto: inschrijving@zwemclub-nijlen.be (naam + wedstrijd + wedstrijdnrs.)

Benjamins & ouder
  9-10 jarigen (groep Glenn)

 

Definitieve inschrijving zwemmers.  
!! Forfaitregeling van toepassing vanaf definitieve inschrijving. 

Resultaten / uitslag te raadplegen  : www.swimrankings.net


Wedstrijden 2019 (voorjaar)

 

Datum Wedstrijdgegevens Deelnemers Limietdatum Definitieve
Inschrijving
06-01-19 Nieuwjaarswedstrijd HZA (Heist op den Berg) Iedereen (+eendjes) (uitgez. deelnemers FSC)


24-12-18
 
        Uitslag
19-01-19
20-01-19
Flanders Speedo Cup - FSC (Wezenberg) Limiettijden : beperkte selectie
09-01-19

VJK LA
04-01-19
         Uitslag
26-01-19 Clubkampioenschappen
"Nijlen"
Iedereen (+eendjes)            Uitslag
09-02-19
10-02-19
Vlaamse Jeugdkampioenschappen  (Wezenberg)  Limiettijden : selectie (11j-14j )
24-01-19
 
         Zaterdag
         Zondag
         Medailles
16-02-19
17-02-19
Tweedaagse ZGEEL (Geel) Iedereen+ eendjes (deelnemers VK15+ maximum 2 finales/dag)
01-02-19

Uitslag
 
01-03-19-
03-03-19
Vlaamse Kampioenschappen  (Wezenberg) Limiettijden : selectie (+15j)
 

17-02-19
 
          Uitslag
        
17-03-19 Guido De Cnaep (Nijlen) Iedereen + eendjes




03-03-19
 
         Uitslag
24-03-19 Ziftingen Dauven (Nijlen)              (voormiddag) Iedereen leeftijd 9-13 jaar programma

lenex
           Uitslag
           Lenex

06-04-19
MEGA  Distance Swim
(Gent)
Selectie

22-03-19

           
         Uitslag
  

27-04-19
28-04-19
Aarschot Iedereen + eendjes


29-03-19
         Uitslag
01-05-2019 Finale Dauven (Wezenberg)   Uitslag

04-05-19
 
First Meeting (Gent) Benjamins en ouder

20-04-19
Uitslag
 
11-05-19 200m van Tielt (namiddag)
Eendjes + benjamins
 



27-04-19
          
12-05-19 200m van Tielt (hele dag)
Miniemen en ouder
(deelnemers BK open niet)
 

27-04-19
 
         Uitslag
17-05-19-
19-05-19
BK Open Limiettijden : beperkte selectie

29-04-19
 
       
25-05-19
Memorial Fons Brydenbach (Herentals) 
 
Iedereen + eendjes


11-05-19
 
       
   
        
  
 
29-06-19-
10-07-19
Stage in Catez (Slovenië)      
12-07-19-
14-07-19
Vlaams Zomercriterium Benjamins en ouder
        

   
 
19-07-19-
21-07-19
Belgische Jeugdkampioenschappen (Genk) Limiettijden : 11j-14j         
 
 
26-07-19-
28-07-19
Belgische Zomerkampioenschappen (Charleroi) Limiettijden : +15j         
 
 




 

Wedstrijden 2018 (najaar)

 
Datum Wedstrijdgegevens Deelnemers Limietdatum Definitieve
Inschrijving
07-10-2018 Provinciale Kampioenschappen
(Berchem)
namiddag
Benjamins en ouder

21-09-18
 
         Uitslag
13-10-18 HZC 400 (Herentals)

Namiddag + avond
Iedereen + Eendjes


24-09-18
         Uitslag
14-10-18 Provinciale Kampioenschappen
(Berchem)
namiddag
Benjamins en ouder


28-09-18
         Uitslag


21-10-18

 
Provinciale Kampioenschappen
(Berchem)
mamiddag


Benjamins en ouder


 



      05-10-18     
 
               
         Uitslag
 
28-10-18 Provinciale Kampioenschappen
(Berchem)
namiddag
Benjamins en ouder


12-10-18
         Uitslag
10-11-18
11-11-18
Belg.Kampioenschap korte baan (Gent)
Voor & namiddag
Limiettijden: beperkte selectie

21-10-18
         Uitslag

11-11-18
 
Zios (Liedekerke) Eendjes


29-10-18
         Uitslag
17-11-18
18-11-18
SPARCUP (Nijlen)
Voor & namiddag
Iedereen + Eendjes

03-11-18


 
         
25-11-18
Hasseltse 200m (Hasselt)
KHZS
Voor & namiddag
 
Benjamins & ouder

11-11-18

 
          Uitslag
02-12-18
Lange afstand
Brabo (wezenberg)

 
Benjamins & ouder
Eendjes (10 jaar)
 


 
        
22/12/18 DMB (Bree)
X-mas Balls
eendjes (selectie)             Uitslag
29-12-18 Laatste kans Laqua(Leuven) Benjamins & ouder

14-12-2018
 
          Uitslag