Prestaties


Op deze pagina wordt de aandacht gevestigd op de knappe prestaties die onze zwemmers steeds weer leveren tijdens de belangrijke kampioenschappen van het jaar.

Hier volgt een terugblik op een zeer succesvol Belgisch kampioenschap 2018.
Zowel op het BJK als op het BK is er dit jaar uitstekend gepresteerd!

We geven u graag een overzicht van deze prestaties.

Belgische Jeugdkampioenschappen Zwemmen 2018 in Charleroi

Als team hebben we hier uitzonderlijk gepresteerd.

We behaalden een totaal van 20 medailles waaronder 10x goud hetgeen resulteerde in een 2e plaats op de overall ranking (en zelfs een 1e plaats op die ranking voor de categorie 11-12 jarigen)!!

GOUD

Op de teamaflossingen behaalden we niet minder dan 6 keer goud op 12 wedstrijden:

11-12 jarigen:
  • Dames 4x100m vrije slag: Verstrepen R., Van Dooren A., Wouters L., Diels L.
  • Dames 4x100m wisselslag: Verbist F., Van Dooren A., Diels L., Verstrepen R.
  • Gemengd 4x100m vrije slag: Van Dooren A., Sneyers K, Wynants R., Diels L.
  • Gemengd 4x100m wisselslag: Van Dooren A., Nelis M., Diels L., Sneyers K.
13-14 jarigen:
  • Dames 4x100m vrije slag: Van Dooren J., Trop Y., Wijnants E., Maerevoet M.
  • Dames 4x100m wisselslag: Augustijns J., Van Dooren J., Maerevoet M., Trop Y.
BRONS

13-14 jarigen:
  • Gemengd 4x100m wisselslag: Verbeek S., Van Dooren J., Verreet M., Maerevoet M.


Verder waren er ook nog uitstekende individuele prestaties:

GOUD:
  • Diels Lotte: 100m vlinderslag - 200m wisselslag
  • Maerevoet Marie: 50m vrije slag
  • Van Dooren Ante: 100m schoolslag
ZILVER
  • Diels Lotte: 100m vrije slag - 100m rugslag - 100m schoolslag
BRONS
  • Maerevoet Marie: 100m vrije slag - 100m vlinderslag - 200m vlinderslag - 200m wisselslag
  • Sneyers Kobe: 100m vrije slag - 400m vrije slag
Ook de andere zwemmers/zwemsters presteerden uitstekend.

Belgische Kampioenschappen Zwemmen 2018 in Charleroi

Een week later deden de grote jongens/meisjes deze prestatie netjes over op het BK.
Hier haalden we eveneens met een totaal van 19 een mooi aantal medailles binnen. 

We leggen hier de nadruk op de sterke prestaties van Wyns Seppe en Dom Yne.
Maar er waren ook nog andere topprestaties.

Hieronder een overzicht:

GOUD
  • Dom Yne: 200m vrije slag - 200m wisselslag - 400m wisselslag
  • Wyns Seppe: 400m vrije slag - 400m wisselslag
ZILVER
  • Dom Yne: 400m vrije slag
  • Wijnants Yasmine: 200m schoolslag
  • Wyns Seppe: 50m rugslag - 100m rugslag - 200m rugslag - 200m vlinderslag
  • Gemengd 4x100m vrije slag: Peeters S., Staes T., Brosens S., Horemans R.
BRONS
  • Dom Yne: 200m rugslag
  • Hollanders Ian: 200m rugslag
  • Liekens Jasper: 100m vlinderslag
  • Staes Jolien: 200m schoolslag
  • Staes Thomas: 50m schoolslag - 200m schoolslag
  • Gemengd 4x100m vrije slag: Van Bogaert B., Dom Y., Moerman M., Van Den Wijngaert R.

Zo zie je maar dat al die arbeid gedurende het jaar loont!
Laat ons dit seizoen op hetzelfde elan verder gaan.

Tot slot nog een dankje aan alle trainers zonder wie deze prestaties nooit zouden zijn gerealiseerd!

Enkele filmpjes zijn te vinden op het youtubekanaal van SHARK.