WIE ZIJN WE

De Nijlense Zwemclub organiseert een ruim zwemaanbod voor jong en oud, voor recreanten en competitieven.

NIEUWS SPONSORS KALENDER GROOT NIEUWS: Zwemclub Nijlen gaat terug van start vanaf 4 september 2021! Onze sociale media gaat reeds nu van start! U vindt ons terug op facebook en Instagram.

PROVINCIAAL KAMPIOENSCHAP

Hier volgt een terugblik op een zeer succesvol Provinciaal Kampioenschap 2018.

In totaal sleepten we met ShaRK maar liefst 105 medailles in de wacht!

We geven u graag een overzicht van deze prestaties.

GOUD ( provinciaal kampioenen 2018 ):
  • Diels Lotte: 50m vlinderslag - 100m wisselslag - 200m vlinderslag - 200m vrije slag - 200m wisselslag
  • Dom Yne: 100m schoolslag - 200m schoolslag - 200m vrije slag - 200m wisselslag
  • Horemans Ruben: 50m vrije slag
  • Liekens Jasper: 100m vlinderslag - 100m vrije slag - 200m schoolslag - 200m wisselslag
  • Maerevoet Marie: 50m schoolslag - 50m vlinderslag - 100m vrije slag - 100m wisselslag - 200m vrije slag
  • MariĆ«n Flore: 200m wisselslag
  • Nelis Michiel: 100m schoolslag - 200m wisselslag
  • Peeters Eva: 200m schoolslag - 200m wisselslag - 200m vrije slag
  • Sneyers Kobe: 50m schoolslag - 50m vrije slag - 100m vrije slag - 200m vrije slag
  • Staes Thomas: 50m schoolslag - 200m schoolslag
  • Trop Jana: 50m vrije slag - 100m vlinderslag
  • Van Dooren Ante: 50m schoolslag - 100m schoolslag - 200m schoolslag
  • Van Dooren Janne: 100m schoolslag
  • Verbeek Mats: 50m rugslag
  • Verbeek Sem: 50m vlinderslag
  • Wijnants Jasmine: 50m vlinderslag - 100m schoolslag - 100m wisselslag - 200m schoolslag - 200m vrije slag
  • Wouters Jordi: 200m vlinderslag
  • Wyns Seppe: 100m rugslag - 200m rugslag - 200m vlinderslag - 200m vrije slag
ZILVER
  • Augustijns Jill: 200m vlinderslag
  • Dom Yne: 100m rugslag
  • Florus Berne 100m vlinderslag
  • Haxelmans Luca: 100m vlinderslag
  • Hollanders Ian: 50m rugslag - 100m rugslag - 200m rugslag
  • Horemans Ruben: 100m vlinderslag - 200m vlinderslag
  • Huysmans Britt: 50m vlinderslag
  • Liekens Jasper: 50m schoolslag - 50m vrije slag
  • Nelis Michiel: 50m schoolslag - 100m wisselslag - 200m schoolslag
  • Peeters Eva: 100m schoolslag
  • Sneyers Liam: 200m wisselslag
  • Staes Jolien: 200m schoolslag
  • Trop Jana: 50m rugslag - 100m vrije slag - 200m vrije slag
  • Van de velde Sien: 200m rugslag
  • Van Dooren Ante: 100m vrije slag - 200m wisselslag
  • Van Dooren Janne: 100m wisselslag
  • Verbeek Sem: 50m rugslag - 100m vrije slag
  • Verdeyen Nursulu: 200m vlinderslag
  • Wijnants Jasmine: 100m vlinderslag - 200m wisselslag
  • Wyns Seppe: 100m vlinderslag - 100m wisselslag
BRONS
  • Augustijns Jill: 50m rugslag - 100m rugslag - 100m vlinderslag
  • Augustijns Sam: 50m schoolslag
  • De Jonge Dries: 200m rugslag
  • Dom Yne: 50m vlinderslag - 100m wisselslag
  • Florus Berne: 200m vlinderslag
  • Horemans Ruben: 50m vlinderslag - 200m vrije slag
  • Peeters Saar: 100m rugslag
  • Sneyers Kobe: 50m vlinderslag
  • Staes Jolien: 50m schoolslag
  • Staes Thomas: 100m vrije slag
  • Van Dooren Janne: 50m schoolslag - 100m vrije slag
  • Verbeek Sem: 50m schoolslag - 100m wisselslag - 200m vrje slag
  • Verdeyen Nursulu: 200m schoolslag
  • Wijnants Eveline: 200m vrije slag
  • Wouters Jordi: 50m vlinderslag
  • Wouters Maxime: 200m vlinderslag
  • Wynants Ron: 100m vrije slag
We bedanken natuurlijk de trainers voor het behalen van deze topprestaties.
We trainen gedreven verder op weg naar nieuwe prestaties op de volgende toptornooien.

We houden u via deze pagina op de hoogte.