top of page

Tweedaagse Nijlen

Bestel je lunch voor de Tweedaagse van Nijlen!

Zorg dat je energie op peil blijft – geniet van een heerlijke pasta lunch tussen de wedstrijden door 🍝

 

Tijdens de Tweedaagse van Nijlen hoort niet alleen stevig zwemmen, maar ook goed eten!
Om te vermijden dat je op zoek moet naar eten tussen de reeksen door, biedt Zwemclub Nijlen de mogelijkheid om je lunch op voorhand te bestellen.

Wat staat er op het menu?

Onze pasta lunch wordt met veel liefde bereid door het team van Zwemclub Nijlen en kosten 12€ per portie. Er is keuze tussen 2 soorten pasta:

  • 🍝 Spaghetti bolognese met vlees

  • 🌱 Spaghetti bolognese vegetarisch

🕐 Waarom vooraf bestellen?​​​

  • Geen stress tussen de wedstrijden

  • Altijd verzekerd van een heerlijke maaltijd

  • Steun onze club én geniet van een warme lunch

Door op voorhand te bestellen ben je zeker van een heerlijke lunch. Aangezien we met verse producten werken, willen vermijden we zo allemaal verspilling tegen te gaan. 

💡 Bestel nu je lunch via het formulier hieronder en kom met volle energie aan de start! Je kan bestellen tot en met vrijdag 7 november 2025.

👉 Bestel je spaghetti hier met onderstaande formulier:

ZN Tweedaagse Pasta Lunch

Zaterdag 15 november 2025

Zondag 16 november 2025

Betaalmethode
Cash of Payconiq ter plaatse
Overschrijving op rekening*
Jury Official volledige dag

*Als u wenst te betalen via overschrijving, gelieve het bedrag over te schrijven op onderstaande rekeningnummer en mededeling:

  • Rekeningnummer ZN: BE39 7340 6406 9519

  • IBAN: KREDBEBB

  • Vrije medeling: Pasta + Naam en Voornaam

bottom of page